

КАФЕДРА ОСВІТОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ

НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ДОСЛІДЖЕННЯ
Співпраця з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України.
Науково-методична лабораторія освіти дорослих при кафедрі освітології та інноваційної педагогіки упродовж багатьох років тісно співпрацює з Інститутом педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України.
Упродовж березня-червня науково-педагогічні працівники кафедри успішно пройшли стажування у відділі андрагогіки та отримали відповідні довідки.
Дякуємо за тісну співпрацю керівництву інституту, зокрема доктору педагогічних наук, професору, члену-кореспонденту НАПУ України Ларисі Лукʼяновій!




V Міжнародна науково-практична конференція "Наука та освіта в дослідженнях молодих учених"
16 травня 2024 року аспіранти кафедри освітологіі та інноваційної педагогіки взяли участь у ювілейній V Міжнародній науково-практичній конференції "Наука та освіта в дослідженнях молодих учених" на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди. Зокрема здобувачка третього року навчання Карина Чихаріна виступила з доповіддю на тему «», а також була синхронним перекладачем китайської та англійської мови для учасників із-за кордону.
Під час проведення V Міжнародної науково-практичної конференції учасники зустрічі мали можливість ознайомитися зі змістовними доповіддями, почути дослідження колег на різні тематики, зокрема щодо інклюзивної освіти в умовах дистанційного навчання, про викладацьку діяльність Дмитра Івановича Багалія, також - розкриття ролі інтелектуальної еліти у військових конфліктах, і - використання штучного інтелекту в освітньо-науковій діяльності молодого вченого тощо





V конкурс есе "Моя академічна доброчесність"
Третя субота травня - традиційно День науки в Україні! І день, коли здобувачі кафедри освітологіі та інноваційної педагогіки беруть участь у конкурсі есе «Моя академічна доброчесність».
Цьогоріч це ювілейний V конкурс, до якого долучилися здобувачі всіх рівнів освіти Харківщини, Дніпровщини, Київщини, Вінничини, Одещини, Китайської народної республіки! У цілому 85 учасників продемонстрували науково-креативне та творче бачення академічної доброчесності!
Вітаємо і здобувачку третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти кафедри Людмилу Абазіну з почесним місцем!






Науково-практичний семінар «Вектори інноваційної діяльності учасників освітнього процесу у закладах освіти»
(10 листопада 2021 року)
Регіональний круглий стіл «Переваги і виклики змішаного навчання. Стратегії успіху в системі «здобувач – педагог – зацікавлені особи»
(13 травня 2021 року)
Стендові доповіді


