top of page

НАУКОВА АКТИВНІСТЬ ЗДОБУВАЧІВ

images (25).jpg

 Успішне закінчення навчального семестру

ТРАВЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ, 2024

Активний початок нового навчального семестру

ЛЮТИЙ-БЕРЕЗЕНЬ, 2024

    Здобувачі ОНП «Освітні, педагогічні науки» беруть активну участь у різноманітних заходах із підвищення кваліфікації та стажуваннях.

Участь здобувачів освіти у програмах неперервного розвитку

БЕРЕЗЕНЬ, 2024

    Здобувачі ОНП «Освітні, педагогічні науки» беруть активну участь як у програмах неперервного розвитку, так і долучаються до участі у професійних спільнотах. Зокрема, здобувач першого року навчання Юрій Риндін восени пройшов курс мовної підготовки у Болгарії та отримав сертифікат про удосконалення іншомовної компетентності з англійської мови. У березні він став членом ГО «Університет лідерства та інновацій», що відповідає тематиці його наукового дослідження. Діяльність у цій громадській організації дозволить Юрію Ігоровичу впровадити результати свого дослідження в практику і удосконалити фахові і загальні компетентності.

 

Участь здобувачів освіти у V Міжнародній науково-практичній конференції "Освіта для ХХІ століття: виклики, проблеми, перспективи"

ГРУДЕНЬ, 2023

       У грудні здобувачі другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти кафедри освітології та інноваційної педагогіки доєдналися до участі в V Міжнародній науково-практичній конференції "ОСВІТА ДЛЯ ХХІ СТОЛІТТЯ: ВИКЛИКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ", організованого Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка. Аспіранти виступили з доповідями на секційних засіданнях, презентували результати своїх наукових досліджень, взяли участь у науковій дискусії.

 

Наукові здобутки навчального семестру!

ЖОВТЕНЬ-ГРУДЕНЬ, 2023

      Насичений і продуктивний навчальний семестр у наших здобувачів освіти!   

      Пишаємося активною науковою та громадською позицією/діяльністю наших здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. 

 

Участь здобувачів освіти у науково-практичній конференції "Європейський вектор розвитку вищої освіти України"

ЛИСТОПАД, 2023

Листопад відзначився активною участю аспірантів і магістрантів кафедри освітології та інноваційної педагогіки у науково-практичні конференції "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ" на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Здобувачі доєдналися до пленарного засідання та до участі у роботі секцій. За результатами конференції було опубліковано тези доповідей.

 

IMG_20240222_152858_895.jpg

Наукові здобутки нового навчального року!

ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ, 2023

      Цікавий початок нового навчального року!   

      Пишаємося активною науковою та громадською позицією/діяльністю наших здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. 

 

Вітаємо наших здобувачів з отриманими відзнаками!

ЖОВТЕНЬ, 2023

   Вітаємо наших здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, які отримали грамоти від  Ради молодих вчених при Харківській обласній військовій адміністрації за значний внесок у розвиток науки Харківщини та з нагоди відзначення 300-річчя від дня народження Г.С. Сковороди.

   Пишаємося вами і бажаємо подальших наукових здобутків!

 

Науковий травень наших здобувачів освіти

ТРАВЕНЬ, 2023

   Пишаємося активною науковою позицією/діяльністю наших здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. 

 

Наукова активність здобувачів на початку 2023 року

СІЧЕНЬ-КВІТЕНЬ, 2023

   Пишаємося активною науковою позицією/діяльністю наших здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. 

   Початок другого навчального семестру виявився плідним на підвищення кваліфікації, стажування і нові наукові розвідки та участі в різних конференціях.

Наукова активність здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти

ВЕРЕСЕНЬ-ГРУДЕНЬ, 2022

   Пишаємося активною науковою позицією/діяльністю наших здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти. 

   Перший семестр виявився плідним на підвищення кваліфікації, стажування і нові наукові розвідки та участі в різних конференціях .

   Бажаємо нашим молодим науковцям натхнення і сил на подальші наукові звитяги у другому навчальному семестрі!

#КафедраОсвітології #ІнноваційнаПедагогіка

#ХНПУ #НауковаДіяльність #Харків

Міжрегіональний онлайн MeetUP для здобувачів всіх рівнів вищої освіти спеціальності 011 Освітні педагогічні науки

ЖОВТЕНЬ 18, 2022

Зимова школа

ЛЮТИЙ 3-4, 2022

3-4 лютого 2022 р. здобувачі третього (овітньо-наукового) рівня вищої освіти кафедри освітології та інноваційної педагогіки (Воронін А.І., Зелений І.І, Крокун-Баранова А.П., Магілін О.В., Овсюк Д.Р.) були учасниками І Міжнародної школи молодих учених  сил сектору безпеки та оборони. Під час дводенного навчання здобувачі здобули нові знання щодо методології та наукових військово-педагогічних  досліджень, підготовки та подання наукових статей до публікації у фахових виданнях та виданнях, що входять до наукометричних баз, академічної доброчесності у наукових дослідженнях, гендерного підходу у наукових дослідженнях сектору безпеки та оборони.

Зелений І.І 1_page-0001.jpg
Магілін О.В._page-0001.jpg
Овсюк Д.Р 1_page-0001.jpg
Крокун-Баранова_page-0001.jpg

Науковий листопад

ЛИСТОПАД 16-17, 2021

16-17 листопада 2021р відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Трансформації вищої педагогічної освіти: світовий і український контекст». Пишаємося нашими здобувачами третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (А.Воронін, А.Крокун-Баранова, О.Гончарова, К.Шматько, О.Магілін). Дякуємо за цікаві і ґрунтовні доповіді! Так тримати!

Воронін.PNG
Крокун-Баранова.PNG
Гончарова.PNG
Шматько.PNG
Магілін.PNG

ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Духовно-інтелектуальне виховання та навчання у ХХІ столітті" і наукові пошуки наших здобувачів і досвідчених науковців

ЖОВТЕНЬ 21, 2021
Майстрюк І. 21.10.2021_page-0001.jpg

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Духовно-інтелектуальне виховання та навчання у ХХІ столітті» (21 жовтня 2021). 

У роботі конференції взяли участь: 51 доктор наук, 59 кандидатів наук, 70 аспірантів, 11 вчителів та 7 студентів.

Вітаємо наших здобувачів з цікавим науковим досвідом онлайн-конференції, цікавими тезами та отриманням сертифікатів.

20211118_153356 (1).jpg
20211118_153406.jpg
20211118_153400.jpg
20211118_153414.jpg
20211118_153423.jpg

Науковий жовтень молодих науковців

ЖОВТЕНЬ, 2021

Цікавий жовтень наших молодих науковців:

Майстрюк Ірина - Стажування в Польщі «Using the opportunities of cloud services for masters and postgraduate students»;

Чухаріна Карина - Курс «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти» (19 жовтня 2021).

Maistriuk Iryna.jpg
16GW-147 google course_page-0001.jpg

Початок нового навчально-наукового року здобувачів третього освітньо-наукового рівня

ВЕРЕСЕНЬ, 2021

Розпочинається новий навчальний рік молодих науковців. Яким був вересень наших здобувачів? Де шукали свої наукові відкриття наші аспіранти? 

Майстрюк Ірина стала учасницею ІІІ Осінньої школи Сковородинівської академії молодих учених, Власенко Ярослав прослухав онлайн-курс «Академічна доброчесність», Зарудна Ірина успішна закінчила курс «Аналітичний центр при університеті: інструкція з експлуатації». 

Пишаємося вашими науковими вподобаннями, наші молоді науковці!

сертификат аналитический центр_page-0001.jpg
Власенко_акад.доброчесність_Certificate_page-0001.jpg
Майстрюк_page-0001.jpg

Наукове літо здобувачів

СЕРПЕНЬ, 2021

Пишаємося активною науковою позицією/діяльністю здобувачки Ірини Зарудної. Літо не тільки для відпочинку, а ще для підвищення кваліфікації, стажування і нових наукових розвідок. Так тримати!

Вітаємо молодого науковця і бажаємо натхнення і сил на подальші наукові звитяги!!!

Сертификат с летней школы июль 2021_page-0001.jpg
сертификат укреаление преподования_page-0001.jpg
сертификат 16 августа_page-0001.jpg

В літо з наукою!

ТРАВЕНЬ, 2021
3.jpg
Ван Цихуей.jpg

Наталія Маркіна отримала сертифікат, що засвідчує про проходження підвищення кваліфікації дистанційно за видом "вебінар" "Музикотерапія для всіх" (2 години/0,06 кредита ECTS) (8 червня 2021 р).

Ван Ціхуей та Ян Ян стали учасниками науково-практичної конференції з міжнародною участю "Традиційна культура в умовах глобалізації : свята і святкування" (25-26 червня 2021р)

Вітаємо молодих науковців і бажаємо всім здобувачам науково-насиченого літа!!! )))) 

Науковий травень 2021

ТРАВЕНЬ, 2021
IMG_4500.jpg
Ян Ян (Васильєва, 19.05.2021)_page-0001.

Сертифікат учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Розвиток системи управління закладом освіти", а також підвищення кваліфікації обсягом 15 годин (0,5 кредита ECTS): 7 годин - аудиторної роботи, 8 годин самостійної роботи  отримали здобувачі освітньо-наукового рівня Вай Ціхуей, Ян Ян. Ними засвоєно такі дисципліни: "Менеджмент освітньої організації", "Стратегія інноваційних змін", "Якість освітньої діяльності" (15 травня 2021 р).

Додаток 2_page-0001.jpg
Воронін Антон.jpg

Сертифікат учасника І Міжнарожної науково-практичної онлайн-конференції "Соціальні аспекти військово-професійної діяльності сектора безпеки і оборони: виклики сьогодення" отримав Антон Воронін (20 травня 2021р)

Дорожко Анастасія пройшла дистанційний курс «Академічна доброчесність в університеті», організаторами якого є Сергій Квіт, директор Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Світлана Чуканова, кандидат педагогічних наук, завідувач сектору Наукової бібліотеки, координатор Американської Бібліотеки ім. В. Китастого Національного університету «Києво-Могилянська академія» (08.05.2021р.)

Вітаємо! Бажаємо нових наукових звершень!

Наукові барви квітня 2021

КВІТЕНЬ, 2021
Свистунова Тетяна Миколаївна_page-0001.j
2.jpg

Наталія Маркіна пройшла підвищення кваліфікації дистанційно за видом "вебінар", форма "дистанційно" та отримала практичні і теоретичні навички  згідно з темою: "Реалізація музикотерапевтичних технік в закладах дошкільної освіти" (2 год/0,06 кредиту ЄКТС, 22.04.2-21р)

Упродовж 16–17 квітня 2021 року здобувачка третього рівня вищої освіти четвертого року навчання Свистунова Тетяна взяла участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє», що проходила на базі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

Тетяна Свистунова виступила з доповіддю «Досвід організації дистанційного навчання в закладі загальної середньої освіти на платформі Moodle», де поділилась досвідом створення та розвитку дистанційного ліцею «Теорема», актуалізувала питання на перевагах використання системи Moodle в середній освіті та труднощах, що виникають у процесі управління ліцеєм.

Сертифікат Довгаль.jpg
Додаток 1_page-0001.jpg
Додаток 5.jpg

15 квітня 2021р ольга Довгаль пройшла курс "Академічна доброчесність в університеті"

Дорожко Анастасія пройшла Міжнародне стажування «Академічна доброчесність» організоване Польсько-українською Фундацією – Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW, Варшава (02.03.2020р.-09.04.2020р.). Метою стажування було ознайомлення з європейськими підходами щодо питання наукового плагіату та популяризації академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною та Польщею.

Доповідь на спільному засіданні викладачів кафедри педагогіки та здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти на тему: «Досвід боротьби з плагіатом та іншими проявами академічної недоброчесності у закладах вищої світи  Польщі» (2 лютого 2021р).

Здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти кафедри педагогіки А.О. Дорожко ознайомила викладачів кафедри й аспірантів із досвідом боротьби закладів вищої освіти республіки Польща з порушеннями академічної доброчесності. Її доповідь грунтувалася на матеріалах власного стажування, яке було організоване Польсько-українською Фундацією – Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW у Варшаві. Особливу увагу А.О. Дорожко звернула на напрацювання польських закладів вищої освіти в аспекті боротьби з плагіатом. Доповідачка розповіла про антиплагіатну програму Strikeplagiarism. соm, електронну систему ASAP.

V Міжнародна науково-практична конференція
"Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика"

БЕРЕЗЕНЬ/КВІТЕНЬ, 2021

V Міжнародна науково-практична конференція "Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика" проходила в онлай-режимі 31 березня – 02 квітня 2021 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Учасниками конференції стали здобувачі кафедри освітології та інноваційної педагогіки: Ван Янься, К. Галушка, А. Дорожко, Д. Желанов, Лей Сяо, Лу Бовень, Лі Янь, О. Усиченко, Ю. Славінська, Хоу Ісюань, Чжан Вей, Чжоу Мінь, Абдулкадір Кабадай, Ляо Цайжи, Щей Мінце, Ло Юаньвень, Го Іцзян, Чжан Ювень, Ван Ціхуей, Май Вень, Ян Ян.

IMG_4501.jpg
Ян Ян (Васильєва, 31.03-2.04.2021)_page-
Ван Янсянь IMG_20210608_091832.jpg
Додаток 6_page-0001.jpg

Міжнародне онлайн-стажування (м. Люблін, Польща)

 ЛЮТИЙ, 2021

Вебінар «Distance Learning tools On The Examle Of  Zoom And Moodle Platforms», який відбувся 15–22 лютого 2021 року, викликав неабиякий інтерес у здобувачів третього рівня вищої освіти. Захід був присвячений розгляду  інструментарію дистанційного навчання на прикладі роботи на платформі Moodle і ZOOM. Його відвідали: Анатський Руслан, Чубукіна Олена,  Кадашевич Крістіна, Кохан Діана, Матвійчук Юлія, Носова Вікторія, Очар Наталія, Рапава Русіко, Усіченко Олена, Волкова Яна, Єсікова Ірина. Навчання на таких вебінарах дає можливість здобувачам узгоджувати свої знання з вимогами сьогодення, підвищувати цифрову грамотність.

Yesikova Iryna.jpg
Kadashevych Kristina.jpg
Matviichuk Yuliia.jpg
Chubukina Olena.jpg
Ovchar Nataliia.jpg
Kokhan Diana.jpg
Usychenko Olena.jpg
Rapava Rusiko.jpg
Nosova Viktoriia.jpg
Volkova Yana.jpg
Сертифікат Бондар Т.В_page-0001.jpg

Семінар «Innovative approaches to guilty assurance in education, research and technological process»

ЛЮТИЙ, 2021
IQP-278_Shmat`ko Katerina Volodimiri`vna
IQP-277_Sotni`kov Dmitro Volodimirovich

Здобувачі третього рівня вищої освіти Шматько Катерина та Сотніков Дмитро взяли участь у серії семінарів, присвячених інноваційному менеджменту в освіті, дослідженнях і технологічних процесах. Ця подія відбулася з 15 по 19 лютого 2021 року у Бердянському державному педагогічному університеті й тривала 45 академічних годин. Здобувачі ознайомилися з основними питаннями сучасного розвитку науки; інструментами і механізмами сучасного інноваційного розвитку; теорією, методикою та практикою інновацій у сучасній освіті та науці; забезпеченням якості інноваційних продуктів та технологій; міждисциплінарними підходами в дослідженнях і освіті.

Діалоги. Гранти. Перспективи.

ЛЮТИЙ, 2021

Після деякого уповільнення в січні, у лютому наукова активність здобувачів освітньо-наукового рівня поступово почала набирати оберти. Вони активно брали участь у семінарах, які проводилися Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди спільно з Науково-методичним тренінговим центром соціального та професійного розвитку людини.

Здобувачка третього рівня вищої освіти третього року навчання  Штефан Марина відвідала науково-методичний семінар «Діалоги про виховання: Дошкільна освіта», що проходив 04 лютого 2021 року, а здобувачки другого року навчання Овчар Наталія та Анастасія Дорожко 10 лютого 2021 року взяли участь у практичному онлайн-семінарі «Грантові та стипендіальні програми».

Дорожко Анастасія пройшла підвищення кваліфікації на базі Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету за програмою «Методика викладання у вищій школі» обсягом 150 годин/5 кредитів ЄКТС (16 лютого 2021 р. до 12 березня 2021 р.)

Маркіна Наталвя завершила навчально-методичний курс "Веселкова музикотерапія: з дітьми дошкільного віку" (30 годин, 15.01-15.02.2021, м.Переяслав)

Доповідь "Роль інформаційних та комунікаційних педагогічних технологій в системі підвищення кваліфікації" на Міжнародній науково-практичній конференції "Pedagogy and psychology in the modern world: the art of teaching and learning" (26-27.02.2021р, Польща) предсавлено онлайн здобув. Р.Рапава.

Штефан (2).jpg
Овчар Грантовi i стипендiальнi програми
Додаток 4_page-0001.jpg
Рапава (февраль, 2021).jpg
Додаток 7.jpg
Додаток 8.jpg
1.jpg

Новий науковий семестр розпочато

ЛЮТИЙ, 2021
Сертифікат ''Антистресові технології в п
Сертифікат ''Розвиток мислення учнів 5-1
Сертифікат ''Керування емоціями й поведі

Здобувач третього рівня освіти четвертого року навчання Сарнавський Микола успішно опанував навчальні модулі «Антистресові технології в педагогічній діяльності», «Розвиток мислення учнів 5-11 класів», «Керування емоціями й поведінкою у професійній діяльності» відповідно до програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти в Інституті післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Вітаємо! Бажаємо нових наукових звершень!

Новий науковий семестр розпочато

СІЧЕНЬ, 2021
Овчар 29.01.21.jpg
Конференція Переяслав, глобалізація.jpg
Додаток 3_page-0001.jpg

Здобувачки третього рівня вищої освіти другого року навчання Овчар Наталія та Титарчук Майя отримали сертифікат за участь у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (29 січня 2021 року, м. Переяслав).

Дорожко Анастасія брала участь у VXIII Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», що відбувалася в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків, Україна) 27-29 січня 2021 р. Відвідала серію педагогічних майстерень (STEM-лабораторію, майстер-класи, тренінги та ділові ігри), спрямованих на формування, розвиток та вдосконалення особистісних професійних компетентностей, підвищення ефективності професійної діяльності у сфері освіти.

Співпраця з освітньою платформою "На Урок"
та онлайн-курси "Ключові уміння 21-го століття"

ГРУДЕНЬ, 2020
IMG_0539.jpg

22 грудня 2020 року здобувачка третього рівня вищої освіти  Усиченко Олена взяла участь у вебінарі освітнього проекту «На урок» й отримала сертифікат, який засвідчує, що вона створює та використовує у своїй роботі інтерактивні онлайн-тести "На Урок".

Продовжуємо співпрацю з освітніми платформами. 

20 грудня 2020 року здобувачка третього рівня вищої освіти першого року навчання Овчар Наталія успішно завершила онлайн-курс «Ключові уміння 21-го століття» тривалістю 5 годин та отримала навички для розвитку в учнів ключових умінь 21-го століття. Вітаємо Наталію з отриманням нових компетентностей та підвищенням кваліфікації. Не зупиняйся на досягнутому!

Овчар ключові уміння 20.12.jpg

Розвиток національної педагогічної освіти у подіях і персоналіях: особливості, здобутки та перспективи

ЛИСТОПАД, 2020
Овчар 19.11.20.jpg
Конференція ХГПА, розв.педагог.освіти.jpg

19 листопада 2020 року здобувачки третього рівня вищої освіти першого року навчання Овчар Наталія та Майя Титарчук взяли участь у  Всеукраїнській науково-практичній конференції «Розвиток національної педагогічної освіти у подіях і персоналіях: особливості, здобутки та перспективи» (м. Харків).

ІІ Шкловські читання та Всеукраїнська ануково-практична інтернет-конференція

ЖОВТЕНЬ, 2020
Овчар Шкловські читання 28-29.10.20.jpg
Конференція КВS_page-0001.jpg

28–29 жовтня 2020 року здобувачка третього рівня вищої освіти першого року навчання Овчар Наталія взяла участь у  ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «ІІ Шкловські читання. Проблеми сучасних природничо-математичних наук та методик їх викладання» (м. Глухів)

31 жовтня 2021р здобувачка Майя Титарчук взяла участь у Всеукраїнській науково-прктичній інтерет-конференції  "Теоретичні та практичні питання узгодження інтересів розвитку територіальної системи" 

Онлайн-тренінги, онлайн-конференції – онлайн-наука

ЖОВТЕНЬ, 2020
IMG_0542.jpg

Упродовж 19–21 жовтня 2020 року здобувачка третього рівня вищої освіти третього року навчання Усиченко Олена успішно завершила авторський онлайн-тренінг «Будь у тренді: МІГ в онлайн» загальною тривалістю 12 годин. Тренінг був проведений Академією української преси за підтримки Федеративної республіки Німеччини. Олено, так тримати!

unnamed (4).jpg

З 12 до 16 жовтня 2020 р. Волкова Яна була учасницею Міжнародної онлайн-конференції «Integraton of scientific bases into practice» (Стокгольм, Швеція). Яна поділилася своїми враженнями з колегами кафедри, здобувачами освітньо-наукового рівня. Обмін досвідом веде до нових відкриттів і стимулює до наукових розвідок.

Сучасні виклики молодим науковцям-освітянам

ЖОВТЕНЬ, 2020
IMG_0544.jpg

10 жовтня 2020 року здобувачка третього рівня освіти третього року навчання Усиченко Олена пройшла підвищення кваліфікації, прийнявши участь у вебінарі «Ефективна цифрова взаємодія з учнями в умовах дистанційного навчання. Онлайн-ресурси для урізноманітнення освітнього процесу». Вона отримала практичні і теоретичні знання та навички згідно з темою вебінара (в рамках 0,06 кредиту ЄКТС). Вебінар відбувся на платформі «Всеосвіта».

Titarchukcertificate1_page-0001.jpg

Досліджуючи педагогічну підготовку студентів-філологів в університетах Нідерландів здобувачка Майя Тітарчук невипадково стала учасником ХХХІV Міжнародної конференції «Innovation in science: modern challenge» (7 жовтня 2019, Вінниця). Так, нашим молодим науковцям дійсно цікаво і важливо знати про інновації в освіті. Це виклик ХХІ століття сучасному Вчителю нового покоління.

Бажаємо всім молодим науковцям бути обізнаним у своїй вчительській справі і бути готовими до всіх випробовувань часу.

Стажування "Педагогічна та психологічна освіта як компонент освітньої системи в Україні та країнах ЄС"

ЛИПЕНЬ/СЕРПЕНЬ, 2020
Гепенко 1.jpg

Бажання самовдосконалюватися стимулює наших аспірантів навіть у літній період отримувати нові знання та компетентності. Ми вітаємо здобувачку третього рівня вищої освіти другого року навчання Гепенко Людмилу з отриманням сертифікату про підвищення кваліфікації! Людмила з 01 липня по 08 серпня 2020 року пройшла науково-педагогічне стажування в Куявському університеті (Республіка Польща) на тему «Педагогічна та психологічна освіта як компонент освітньої системи в Україні та країнах ЄС». Стажування відбулося за фахом «Педагогічні та психологічні науки» обсягом 6 кредитів (180 годин). Так тримати!  

Три червневі Міжнародні науково-практичні конференції
(Фінляндія-Гельсінкі, Швеція-Стокгольм, Україна-Тернопіль)

ЧЕРВЕНЬ, 2020
Volkovacertificate2.jpg
Du Jingxucertificate1_page-0001.jpg
Сертифікат_Штефан4.jpg

Вітаємо здобувачів освітньо-наукового рівня Марину Штефан, Яну Волкову та Ду Цзінсюй!

Для наших здобувачів три червневі конференції стали джерелом формування особистості молодого науковця, досвіду справжнього фахівця своєї справи:

1) ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ціннісні орієнтири в сучасному світі: теоретичний аналіз та практичний досвід» (18–19 червня 2020 р., м. Тернопіль) (М. Штефан);

2) Міжнародна науково-практична конференція «Theoretical foundations for the implementation and adaptation of scientific achievements in practice» (22–23 червня 2020 р., Фінляндія, м. Хельсінкі) (Я. Волкова);

3) ІV Міжнародна науково-практична конференція «Modern science: problems and innovations» (28–30 червня 2020 р., м. Стокгольм) (Ду Цзінсюй).

Наукова активність поза межами карантину

ТРАВЕНЬ, 2020
Ovchar.jpg
Овчар 27.05.20 медіагр.jpg

Незважаючи на карантинні обмеження, наші здобувачі не припиняють свою наукову активність. Урожайним на онлайн-курси видався травень для здобувачки третього рівня вищої освіти першого року навчання Овчар Наталії. Вона успішно закінчила і отримала сертифікати з наступних курсів:

1) «Медіаграмотність: практичні навички», наданий Євгеном Магдою через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometeus (22 травня 2020 р.);

2) Дев’ятигодинний онлайн-курс з медіаграмотності «VERIFIED» (26 травня 2020 р.);

3) «Медіаграмотність для освітян», наданий Сергієм Горбачовим та Любов'ю Найдьоновою через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometeus (27 травня 2020 р.);

4) «Освітні інструменти критичного мислення», наданий Сегієм Терно  через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometeus (27 травня 2020 р.);

5) Онлайн-курс «Критичне мислення для освітян», наданий Сергієм Терно та Сергієм Горбачовим через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometeus (28 травня 2020 р.);

6) Онлайн-курс «Англійська для медіаграмотності», наданий через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometeus (28 травня 2020 р.);

7) Онлайн-курс «Інтернет-медіа», наданий Артемом Захарченком через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometeus (28 травня 2020 р. ).

Наталіє, так тримати!

Дякуємо науковому керівникові – доктору педагогічних наук, професору В. В. Ворожбіт-Горбатюк за високий показник справжньої наукової активності її здобувачки. Запрошуємо всіх здобувачів брати приклад.

Овчар 22.05.20.jpg
Овчар 27.05.20 крит. мисл.jpg
Овчар 28.05.20 англ.jpg
Овчар 28.05.20 нет медіа.jpg
Овчар 28.05.jpg
Овчар 26.05.jpg

Насичений плідною працею і приємними подіями травень 2020

ТРАВЕНЬ, 2020

З 25 травня 2020 р. по 12 червня 2020 р.  у Фінляндії проводилося онлайн-стажування "Specificity of Finnish Education Sistem". 

Вітаємо здобувачку освітньо-наукового рівня Волкову Яну з успішним проходженням стажування та отриманням сертифікату. Підвищення кваліфікації, обмін педагогічним досвідом – це гідний шлях молодого науковця.

Штефан Марина, здобувачка третього рівня вищої освіти третього року навчання, була відмічена подякою адміністрації та оргкомітету Навчально-наукового інституту неперервної освіти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки за участь у якості спікера/доповідача під час проведення І Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Шляхи удосконалення професійних компетентностей фахівців в умовах сьогодення» (28–29 травня 2020 року, м. Київ). Вітаємо Марину і бажаємо щедрого врожаю на науковій ниві!

Подяка ШТЕФАН травень (1).jpg
Сертифікат_Волкова_стажування (1).jpg

Щиро вітаємо здобувача третього рівня вищої освіти третього року навчання Желанова Дмитра з  виходом з друку його наукової статті «Norway`s educational policy in the field of higher school», яка була опублікована у «Polish Science Journal» (Польща). Бажаємо Дмитру натхнення в роботі й подальших успіхів.

IMG_2222.jpg

Онлайн-курс "Академічна доброчесність"

ТРАВЕНЬ, 2020
Certificate 17.05.jpg
Certificate.jpg

Вітаємо здобувачів науково-освітнього рівня Наталію Овчар та Титарчук Майю з успішно завершеним онлайн-курсом "Академічна доброчесність" (17.05.2020). Бажаємо їм натхнення  на самоудосконалення та невичерпного  бажання до обізнаності в усіх освітніх питаннях. Реформуємо, удосконалюємо освіту, науку РАЗОМ!

Ми пишаємося нашими здобувачами - громадянами КНР.
Травневий симпозіум у м.Києві

ТРАВЕНЬ, 2020
ChenJingcertificate2.jpg
ChenJingcertificate1.jpg
Симпозіум НПУ Драгоманова, освіта  підростаючого поколіня_page-0002.jpg
Симпозіум НПУ Драгоманова, освіта  підростаючого поколіня_page-0001.jpg

Науковий травень здобувачів освітньо-наукового рівня з КНР:

1) Науково-практична конференція «Інноваційні педагогічні технології в цифровій школі» (14–15 травня 2020 р., м. Харків) (Ван Цзін І, Лю Чан, Сунь Цзінцю, Чень Цзін, Чень Хуейхуей, Цзі Іпін);

2) М.Титарчук взяла участь у ІІІ Міжнародному симпозіумі "Освіта і здоров'япідростаючого покоління" (11-14 травня 2021, м.Київ)

3) Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання та спорт в закладах вищої освіти» (22 травня 2020 р., м. Харків) (Ван Цзін І, Лю Чан, Сунь Цзінцю, Чень Цзін, Чень Хуейхуей).

Ми пишаємося нашими здобувачами з країни великої культури і багатої історії.

11 сертифікатів за участь у конференціях – це результат плідної роботи здобувачів та ефективної співпраці з науковими керівниками, а також  стимул до подальшої наукової активності, роботи над компетенціями і ще один крок до самовдосконалення.

Щаблі формування особистості науковця

КВІТЕНЬ, 2020
Volkovacertificate3.jpeg
Овчар 24.04.20 наук. публ.jpg
Подяка_Штефан (2).jpg
DSC_0221.jpg

Готуючись до захисту свого власного наукового дослідження здобувачі проходять "тернистий" шлях молодого науковця: навчання, складання іспитів, робота  з архівними документами, написання дисертаційного дослідження, апробація своїх програм тощо. Щаблі формування особистості науковця – це і обмін досвідом, і підвищення кваліфікації  в онлайн та офлайн режимах тощо. І, безумовно, десятки/сотні тренінгів, майстер-класів, вебінарів, конференцій.

24 квітня 2020 року Овчар Наталія, здобувачка третього рівня вищої освіти першого року навчання, взяла участь в онлайн-семінарі «Етика наукових публікацій та інструменти підвищення їх якості: Web of Science і Антиплагіат».

Штефан Марина, здобувачка третього рівня вищої освіти третього року навчання, була відмічена подякою від адміністрації тренінгового центру соціального та професійного розвитку людини за участь у якості спікера в науково-методичному семінарі «Педагогічний діалог: теорія, практика, досвід» (22–23 квітня 2020 року, м. Харків). Вітаємо Марину і бажаємо подальших успіхів!

Яна Волкова стала учасницею науково-методичного семінару  «Педагогічний діалог: теорія, практика, досвід» (22–23 квітня 2020 р.). Вітаємо Яну з отриманням сертифікату!

Майя Титарчук стала учасницею: 1) студентскьої наукової конференції "Научный поиск: я начинаю путь" (15 квітня 2020р, Мінськ); 2) науково-практичної інтернет-конференції "Підготовка майбутніх учителів у контексті реалізації концепції "Нова українська школа"" (16 квітня 2020р.)

Дорожко Анастасія, здобувачка третього рівня вищої освіти першого року навчання, з 02 березня по 09 квітня 2020 року пройшла науково-педагогічне стажування обсягом 6 кредитів (180 годин) на тему «Академічна доброчесність» у Вищій Семінарії Товариства Католицького Апостольства (Республіка Польща). Вітаємо Анастасію з підвищенням кваліфікації та отриманням сертифікату!

Бажаємо здобувачам не втрачати свою активну позицію щодо співпраці у наукових спільнотах освітян  та ретельної роботи над дисертацією.

Конференція ХГПА, нова укр.школа.jpg
Конференція Мінськ, науковий пошук_page-0001.jpg

Наковий березень жінок-науковців

БЕРЕЗЕНЬ, 2020

У березні ми вітаємо всіх чарівних освітянок, усіх жінок. Щиросердно бажаємо міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення і невичерпної енергії для здійснення поставлених цілей.

Найщиріші вітання здобувачкам третього рівня вищої освіти, які були активні цього місяця:

  • Овчар Наталії, здобувачці першого року навчання, яка 05 березня 2020 року взяла участь у науково-практичному вебінарі «Навчально-методичне забезпечення учнів і учениць третього класу нової української школи»;

  • Штефан Марині, здобувачці другого року навчання, яка 12–14 березня 2020  року взяла участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Інноваційні програми і проекти в психології, педагогіці, освіті»;

  • Наталії Лисенко, яка взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Вітчизняна наука на зламі епох: проблеми та перспективи розвитку» (18 березня 2020 р., м. Переяслав).

Дякуємо за наукову активність і бажаємо невичерпного натхнення при написанні дисертаційного дослідження!

Овчар Н. 05.03.jpg
Сертифікат_Штефан3.jpg
Lysenkocertificate1.jpg

Лютневі семінари і вебінари 2020 року

ЛЮТИЙ, 2020

У лютому самовдосконаленням активно займалася здобувачка третього рівня вищої освіти другого року навчання Штефан Марина. 01 лютого 2020 року Штефан Марина підвищила кваліфікацію на авторському семінарі проф. Катерини Крутій – керівника центру авторських технологій і модерних практик. Семінар обсягом 6 академічних годин проходив  у м. Харків на базі ГО «Академія розвитку особистості» . 12 і 13 лютого 2020 року Штефан Марина стала учасницею науково-методичного семінару обсягом 16 академічних годин «Діалоги про виховання».

Марина Псарьова пройшла підвищення кваліфікації за видом "вебінар" (дистанційно) на тему: "Немовленнєва дитина в інклюзивному просторі" та отримала практичні і теоретичні знання та навички згідно з темою вебінара та успішно склала тестування. (17.02.2020, "Всеосвіта")

Вітаємо наших дівчат!

Сертифікат_Штефан2.jpg
Штефан (2).jpg
№ ZM789768.jpg

Лютневі конференції 2020 року

ЛЮТИЙ, 2020
IMG_0540.JPG

26 лютого 2020 року здобувачка третього рівня вищої освіти третього року навчання Усиченко Олена  пройшла на високому рівні глобальне тестування на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності. Вітаємо Олену!

А ще наші здобувачі освітньо-наукового рівня брали участь у конференціях:  І Міжнародна науково-практична конференція «Освіта дорослих: світові тенденції, українські реалії та перспективи» (06–07 лютого 2020 р., м. Харків) (Д. Сотніков) та Інтернет-конференція «Безпека в інтернеті» (15 лютого 2020 р., Освітній проект «На Урок») (Т. Свистунова).

Sotnikovcertificate3.jpg
Svystunovacertificate4_page-0001.jpg

Естафету наукової активності прийнято

СІЧЕНЬ, 2020

Починаємо новий НАУКОВИЙ семестр.

Не дивлячись на велику кількість святкових та канікулярних днів у січні, наші здобувачі освіти третього рівня не припиняють наукову активність. Вітаємо учасниць ХVІІ Міжнародної школи-семінару «Сучасні педагогічні технології в освіті» Д. Кохан, В. Носова, Н. Подчерняєва (29–31 січня 2020 р.).

Найбільш працьовитими виявилися дівчата першого року навчання. З 15 по 28 січня 2020 року Дорожко Анастасія взяла участь у тренінгу «Емоційна компетентність, як фактор успіху» й отримала сертифікат про підвищення кваліфікації. Вітаємо Анастасію.

Овчар Наталія 18 січня 2020 року взяла участь у конференції «Мотивація в освіті: інструменти, прийоми та принципи» (Освітній проект «На Урок»).

Запрошуємо всіх до наукової активності!

Nosovacertificate1.jpg
Kokhancertificate6.jpg
Podcherniaieva certificate8.jpg
Ovcharcertificate1_page-0001.jpg
DSC_0219.jpg

Початок нового наукового семестру 2019/2020 навчального року

СІЧЕНЬ, 2020
№ YP324949.jpg

Починаємо новий НАУКОВИЙ семестр на освітній платформі «Всеосвіта».

Здобувачка Псарьова Марина Дмитрівна прослухала та успішно завершила 30 годинний курс "Організація інклюзивного середовища в закладі освіти" й отримала практичні і теоретичні знання та навички згідно з програмою курсу.

Марина взяла участь у вебінарах "Співпраця фахівців та батьків із особливими освітніми потребами: основні засади ефективної роботи" і "Побудова освітнього процесу командою супроводу дитини із ООП у закладі освіти з інклюзивною формою навчання" та успішно склала тестування з теми вебінарів. 

Запрошуємо всіх здобувачів до наукової активності!

№ FD097328.jpg
№ XB591229.jpg

Гідно завершуємо перше півріччя 2019/2020 навчального року

ГРУДЕНЬ, 2019

Гідно завершуємо перше півріччя 2019/2020 навчального року. Насичений науковий грудень:

1) Міжнародна науково-практична конференція «Традиції та новації у сфері педагогіки та психології» (06–07 грудня 2019 р.) (Т. Бондар);

2) Всеукраїнський науково-практичний онлайн-семінар на тему: "Інклюзивна освіта для дітей з особливими освітніми проблемами в Україні" (10.12.2019, Всеосвіта) (М.Псарьова)

3) ІV Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика» (12 грудня 2019 р., м. Харків) (Т. Бондар, Ван Янься, Джоу Юнь, Д. Желанов, Д. Кохан, С. Красін, Н. Лаврушина, Лей Сяо, Лу Баовень, Ю. Матвійчук, Ю. Славінська, Г. Трухан, О. Усиченко, Хуан Тівень, Чжан Вей, Чжан Гомінь, Чжан Ян);

4) Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Сучасні психологічні тенденції підтримки та відновлення психічного здоров’я особистості: теорія та практика» (13–14 грудня 2019 р., м. Харків) (Г. Трухан);

5) ХІІ Міжнародна науково-методична інтернет-конференція «Сучасні концепції викладання природничих дисциплін у медичних освітніх закладах» (05–06 грудня 2019 р., м. Харків) (Л. Гепенко).

20 здобувачів освітньо-наукового рівня отримали сертифікати за участь у міжнародних конференціях.  Кожен здобувач у свою "наукову  скарбничку" додасть досвід, контакти для співпраці та плани на нові наукові досягнення.

Сертиф. 1.jpg
Bondarcertifacate2_page-0001.jpg
Krasincertificate3_page-0001.jpg
№ HP668552.jpg
Trukhancertificate1.jpg

Наші наукові зіроньки

ГРУДЕНЬ, 2019

Останній місяць року виявився плідним для здобувачки третього рівня вищої освіти третього року навчання Бондар Тетяни, яка взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Традиції та новації у сфері педагогіки та психології». Конференція походила з 06 по 07 грудня 2019 року на базі Таврійського національного університету імені І. В. Вернадського.

Також вона стала учасницею ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Психолого-педагогічні проблеми вищої та середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика» (12 грудня 2019 року, м. Харків). Конференція організована кафедрами загальної педагогіки та педагогіки вищої школи та філософсько-психологічної антропології Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди за участі Жешувського університету (Республіка Польща) та Педагогічного інституту Чендуського універститу (КНР).

Не змінюй своїй традиції, не зменшуй наукову активність! Уперед до нових наукових випробувань та звершень!

Bondarcertifacate2_page-0001.jpg
Bondarcertifacate1_page-0001.jpg
Bondar.jpg

ІV Міжнародна науково-практична конференція 
"Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти
в умовах сучасних викликів: теорія і практика"

ГРУДЕНЬ, 2019

НАША ІV Міжнародна науково-практична конференція «Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика» (12 грудня 2019 р., м. Харків). Дякуємо нашим здобувачам (Т. Бондар, Ван Янься, Джоу Юнь, Д. Желанов, Д. Кохан, С. Красін, Н. Лаврушина, Лей Сяо, Лу Баовень, Ю. Матвійчук, Ю. Славінська, Г. Трухан, О. Усиченко, Хуан Тівень, Чжан Вей, Чжан Гомінь, Чжан Ян​) за наукову активність та допомогу в організації конференції.

Krasincertificate3_page-0001.jpg
Bondarcertifacate1_page-0001.jpg
Zhelanovcertificate5_page-0001.jpg
Trukhancertificate2.jpg
ChzhanHomincertificate1.jpg
LeiSiaocertificate2.jpg
LuBaovencertificate4.jpg
KhuanTivencertificate1.jpg
Matviichukcertificate1.jpg
Kokhancertificate4.jpg
Lavrushynacertificate1.jpg
Usichenkocertificate1.jpg
WangYanxiacertificate1.jpg
ChzhanYancertificate1.jpg
ChzhanVeicertificate3.jpg
Slavinskacertificate1.jpg
ZhouYuncertificate4.jpg

Міжнародні науково-практичні конференції листопада 2019

ЛИСТОПАД, 2019

25–26 листопада 2019 р. здобувач Цинь Шень став учасником ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Priority directions ofscience development» (25–26 листопада 2019 р., м. Львів).

22-23.11.2019, 28-29.11.2019 ІІ Міжнародна практична конференція з аутизму "Інклюзія та супровід сім'ї". Сертифікат отримала здобувач Псарьова Марина.

Псарьова Марина стала учасницею Першої міжнародної практичної конференції з аутизму (8-9.11.2019р, Київ).

Вітаємо з отриманням сертифікату і набутим досвідом!

TsynShencertificate2_page-0001.jpg
Псарьова Марина_page-0001.jpg
105.jpg

Науково-педагогічне стажування у Польщі

ЛИСТОПАД, 2019

Здобувачка третього рівня вищої освіти третього року навчання Бурлаченко Наталія з 21 жовтня по 29 листопада 2019 року пройшла науково-педагогічне стажування в університеті імені Марії Кюрі-Складовської (Республіка Польща) на тему «Інноваційні методи організації  освітнього процесу в галузі педагогіки і психології в Україні та країнах ЄС». Стажування відбулося за фахом «Педагогічні та психологічні науки» в обсязі 6 кредитів (180 годин). Вітаємо Наталію з підвищенням кваліфікації та отриманням сертифікату!

20200627_181714.jpg
20200627_181914.jpg
20200627_182038.jpg
image3 (1).jpg
20200627_181949.jpg

Цікавий і насичений місяць жовтень

ЖОВТЕНЬ, 2019

Цікавий і насичений місяць жовтень видався для здобувачів освітньо-наукового рівня. Наука, інновації, дослідницькі пошуки об’єднали здобувачів 1–4 років навчання на онлайн-заходах (конференціях, вебінарах, педагогічних читаннях):

1) V Всеукраїнська науково-практична конференція (з міжнародною участю) «Художні практики та мистецька освіта у кроскультурному просторі сучасності» (07–08 жовтня 2019 р.) (Чжан Хао, Чжао Бейбей);

2) ХХХІV Міжнародна науково-практична конференція "Innovation in science^ modern challenges" (7 жовтня 2019) (М.Титарчук)

3) ІІ Міжнародні педагогічні читання пам’яті професора Т. І. Поніманської «Актуальні проблеми дошкільної та спеціальної освіти» (15–16 жовтня 2019 р., м. Рівне) (Лей Сяо, Лу Баовень, Чжан Вей);

4) ІІ Осіння школа Сковородинівської академії молодих учених та оволодіння компетенціями з проведення науково-дослідної діяльності (23–25 жовтня 2019 р., м. Харків) (І. Єсікова, В. Носова, Р.Рапава, Д. Сотніков);

5) Всеукраїнська науково-практична конференція «Зростаюча особистість у смислоціннісних обрисах» (24–25 жовтня 2019 р.) (І. Сіваченко).

ChzhanKhaocertificate1.jpg
ChzhaoBeibeicertificate1.jpg
ChzhanVeicertificate2.jpg
certificate Yesikova.jpg
LuBaovencertificate2.jpg
Nosovacertificate2.jpg
LeiSiaocertificate3.jpg
Sivachenkocertificate1.jpg
Рапава (10, 2019).jpg
Sotnikovcertificate2.jpg
Конференція Вінниця, іновації в науці_page-0001.jpg

Всеукраїнський форум-семінар "Дев'ять життів традиції"

ВЕРЕСЕНЬ, 2019
ChzhaoBeibei.jpg
Volkovacertificate1.jpg
IMG_0958.jpg

13–15 вересня 2019 р. у місті Харкові відбувся Всеукраїнський форум-семінар "Дев'ять життів традиції". Викладачі кафедри (А. Боярська-Хоменко, В. Ворожбіт-Горбатюк, Н. Борисенко, А. Денисенко) і здобувачі освітньо-наукового рівня (Чжан Хао, Чжао Бейбей, Яна Волкова) взяли участь у семнінарі, а також стали учасниками яскравого і пізнавального "Етно-паті". На форумі були присутні представники не лише різних регіонів, а й етнічних громад Харкова, які поділилися своїм досвідом збереження традицій свого народу.

Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду. Наш педагогічний колектив брав участь у підготовці, організації та проведені даного заходу. Чекаємо на наступну зустріч.

Початок 2019/2020 навчального року

ВЕРЕСЕНЬ, 2019

Гарний страт здобувачів освітньо-наукового рівня для нового 2019/2020 навчального року :

1) ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічна спадщина В. О. Сухомлинського» (27 вересня 2019 р., м. Харків) (Ван Ціхуей, В. Жуков, С. Красін, Н. Лисенко, Д. Сотніков, Г. Трухан, Чжан Гомінь);

2) ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наука та суспільство» (29–30 вересня 2019 р.) (О. Чепелєв).

Бажаємо здобувачам у новому навчальному році невичерпної наукової активності.

IMG_4499.jpg
Zhukovcertificate6.jpg
Lysenkocertificate3_page-0001.jpg
Krasincertificate1.jpg
Sotnikovcertificate.jpg
Trukhancertificate3.jpg
ChzhanHomincertificate2.jpg
Chepelievcertificate1.jpg

У літо з наукою

ЛИПЕНЬ, 2019
Zahrebelnyicertificate8.jpg

Влітку теж є час для науки.

Здобувач освітньо-наукового рівня вищої освіти Олександр Загребельний став учасником ХV Міжнародної наукової конференції «The science in help of business. The modem problems of science, education, business and fourism" (03–09 липня 2019 р., Варна).

Бажаємо всім здобувачам натхнення на наукове літо!

Міжнародна науково-практична конференція

ЧЕРВЕНЬ, 2019
1.jpg

06-07.06.2019 року здобувач Олег Качинський взяв участь у Міжнародній науково-практичної конференції «Викладання мов у закладах вищої освіти на сучасному етапі. Міжпредметні зв'язки». 

В літо з натхненням до науки. Вітаємо і запрошуємо всіх здобувачів до активного наукового літа!

Вебінари, конференції, курси підвищення кваліфікації

ТРАВЕНЬ, 2019
Усиченко Олена Doc May 24 2021-5.jpg
Zhoze da Kosta certificate2.jpg
короткострокове.jpg

04.05.2019 року здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти другого року навчання Усиченко Олена Вікторівна взяла участь у вебінарі «Освітнє середовище Нової української школи». Впродовж 1,5 годин вона ознайомилася з особливостями організації освітнього середовища для учнів, які навчаються у нових умовах шкільного життя після початку реформування  освіти в Україні.

24–25 травня 2019 р. здобувачка Жозе да Коста Ганна Олександрівна стала учасницею Міжнародної науково-практичної конференції «Наукові досягнення, відкриття та шляхи розвитку педагогічної науки».

О.Качинський завершив курси підвищення кваліфікації "Сучасні методи навчання" (30 годин, 1 кредит).

Насичений науковий квітень 2019

КВІТЕНЬ, 2019
ZhouZhenyucertificate1.jpg

Насичений науковий квітень:

1) Міжнародна наукова конференція «Scientific development of new eastern Europe» (06 квітня 2019 р., Латвія, Рига) (Чжоу Чженьюй);

2) ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Наукова спадщина академіка Івана Зязюна у вимірах сучасності та майбутнього» (11–12 квітня 2019 р.) (В. Жуков, Н. Лисенко);

3) І Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Голос представників голосомовних професій: актуальні проблеми, досвід та інновації» (16 квітня 2019 р., м. Харків) (В. Жуков, Лей Сяо, Лу Баовень);

4) Всеукраїнська науково-практична конференція, присвячена 215-й річниці від дня заснування ХНМУ «Методологія та практика лінгвістичної підготовки іноземних студентів» (17 квітня 2019 р., м. Харків) (Л. Гепенко);

5) ХІ Міжнародна конференція "Методичні та психолого-педагогічні проблеми викладання іноземних мов на усчасному етапі: шляхи інтеграції школи та ВНЗ" (Р.Рапава)

6) І Всеукраїнська наукова конференція: «Наука і освіта в дослідженнях молодих учених» (22 квітня 2019 р.) (Д. Кохан, Н. Подчерняєва).

Zhukovcertificate2.jpg
Сертиф. 2.jpg
Lysenkocertificate4_page-0001.jpg
Zhukovcertificate7.jpg
LeiSiaocertificate4.jpg
LuBaovencertificate1.jpg
Kokhancertificate9.jpg
Podcherniaieva certificate2.jpg
Рапава 2019.jpg

Участь здобувачів освітньо-наукового рівня
у вебінарах, веб-конференціях, семінарах

БЕРЕЗЕНЬ, 2019
Zhelanovcertificate4_page-0001.jpg
Svystunovacertificate3_page-0001.jpg

Участь здобувачів освітньо-наукового рівня у вебінарах, конференціях:

1) VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми вищої професійної освіти» в рамках симпозіуму «Гуманітарний дискурс мультикультурнорго світу: наука, освіта, комунікація» (22 березня 2019 р., м. Київ) (Д. Желанов);

2) Вебінар «Діти і гроші в Інтернеті: про що варто знати дорослим» (04.03.2019, Освітній проект «На Урок») (Т. Свистунова).

3) Міжнародний науково-методичний семінар "Новітні технології у викладанні мов студентам-іноземцям" (28.02.2019 - 1.03.2019р) (О.Качинський)

2.jpg

Результативний початок ІІ наукового семестру (2019)

ЛЮТИЙ, 2019

Результативний початок другого навчального семестру для молодих науковців виглядає так:

1) ХVІ Міжнародна методична школа-семінар «Сучасні педагогічні технології в освіті» (30 січня – 01 лютого 2019 р.) (Н. Подчерняєва);

2) Вебінар «#Stop_Sexтинг. Сексуальні ризики інтернету: як провести урок в 7–11 класах» (01.02.2019, Освітній проект «На Урок») (Т. Свистунова);

3) Інтернет-конференція «Ключові тенденції шкільної освіти 2019/2020» (15.02.2019, Освітній проект «На Урок») (Т. Свистунова);

4) ІV Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю «Іноземні мови у вищій освіті: лінгвістичні, психолого-педагогічні та методичні перспективи» (20 лютого 2019 р., м. Харків) (А. Черненко);

5) ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Foreign language in professional training of specialists: issues and strategies".

Podcherniaieva certificate8.jpg
Svystunovacertificate2_page-0001.jpg
Svystunovacertificate5_page-0001.jpg
Chernenkocertificate3_page-0001.jpg
Chernenkocertificate1.jpg

Завершуємо перший навчальний семестр

ГРУДЕНЬ, 2018

Завершуємо перший семестр. Підсумовуємо наукову наполегливість. Звітуємо науковими досягненнями, будуємо нові плани. Науковий грудень наших здобувачів:

1) Науково-практична Інтернет-конференція «Інформаційні технології в освітньому процесі 2018» (10–16 грудня 2018 р.)           (Т. Свістунова);

2) І Всеукраїнська науково-практична конференція «Дистанційна освіта: реалії та перспективи» (12 грудня 2018 р.) (Чжиюн Пей);

3) Міжнародна науково-практична конференція «Pedagogy in EU countries and Ukraine at the modern stage» (21–22 грудня     2018 р., Румунія, Bala Mare) (Д. Кохан, Г. Жозе да Коста).

Svystunovacertificate6.jpg
PeiChzhyiuncertificate1.JPG
Kokhancertificate5.jpg
Zhoze da Kosta certificate4.jpg

Запорука наукової діяльності...

ЛИСТОПАД, 2018
Zahrebelnyicertificate7.jpg
Zahrebelnyicertificate2.jpg

Здобувач кафедри Олександр Загребельний запорукою успіху в науковій діяльності бачить поєднання таланту,  самовідданої праці, відповідальності, навчальної дисципліни, тому і має позитивні результати від своєї наполегливої наукової праці.

Науковий листопад:

1) VІ Міжнародна науково-практична конференція «CURRENT ISSUES OF EDUCATION AND SCIENCE» (10–11 листопада 2018 р.);

2) Тренінг «Інтегрування принципу рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та антидискримінаційного підходу в діяльності органів виконавчої влади з реалізації системних реформ»(12–14 листопада, 2018 р.).

План на місяць виконано. Так тримати!

Жовтень з наукою

ЖОВТЕНЬ, 2018

У жовтень з наукою:

1) Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогіка та психологія: сучасний стан розвитку наукових досліджень та перспективи» (12–13 жовтня 2018 р.) (Н. Подчерняєва);

2) Осіння школа Сковородинівської академії молодих учених та оволодіння додатковими освітньо-науковими компетенціями з проведення науково-дослідної діяльності (17–19 жовтня 2018 р., м. Харків) (Т. Бондар, Д. Кохан, Ю. Матвійчук, О. Усиченко);

3) Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми оптимального функціонування особистості в сучасних умовах» (25 жовтня 2018 р.) (Н. Подчерняєва, М.Сарнавський).

Така наукова активність здобувачів нашої кафедри, ці форми роботи допомагають молодим науковцям оволодівати додатковими освітньо-науковими компетенціями.

Bondarcertifacate5_page-0001.jpg
Podcherniaieva certificate1.jpg
Kokhancertificate7.jpg
Podcherniaieva certificate19.jpg
Usichenkocertificate2.jpg
Matviichukcertificate2.jpg
Сертифікат учасника конференції (жовтень

Початок навчального року з науки

ВЕРЕСЕНЬ, 2018

Починаємо навчальний рік з участі у науково-практичних конференціях, вебінарах.

Здобувачі освітньо-наукового рівня з КНР (Ван Цзін І, Лю Чан, Сунь Цзінцю, Тань Сяо) стали учасниками Першої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Розвиток життєвої компетентності особистості в умовах освітніх трансформацій: виховний, психологічний, інклюзивний виміри» (20–21 вересня 2018 р., м. Херсон).

Здобувачка Тетяна Свистунова брала участь у вебінарі «Безпека дітей та підлітків онлайн: кібер-булінг, секстинг, грумінг та контекст, що шкодить» (21.09.2018, Освітній проект «На Урок»).

WangJingvicertificate4.jpg
LiuChangcertificate4.jpg
TanXiaocertificate1.jpg
SunJingqiucertificate8.jpg
Svystunovacertificate5_page-0001.jpg

Старт на наукове літо 2018

ЛИПЕНЬ, 2018
Zahrebelnyi.jpg