КАФЕДРА ОСВІТОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ
НАУКОВА АКТИВНІСТЬ ЗДОБУВАЧІВ
Наукова активність здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти
ВЕРЕСЕНЬ, 2024
Здобувач третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Ігор Зелений у вересні 2024 успішно пройшов міжнародне підвищення кваліфікації обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС) за програмою вдосконалення оборонної освіти, методів активного навчання і використання принципу студентоцентризму.
Організаторами підвищення кваліфікації були Організація Північноатлантичного альянсу і Консорціум оборонних академій та інститутів безпеки "Партнерство заради миру".
Успішне закінчення навчального семестру
ТРАВЕНЬ-ЧЕРВЕНЬ, 2024
Активний початок нового навчального семестру
ЛЮТИЙ-БЕРЕЗЕНЬ, 2024
Здобувачі ОНП «Освітні, педагогічні науки» беруть активну участь у різноманітних заходах із підвищення кваліфікації та стажуваннях.
Участь здобувачів освіти у програмах неперервного розвитку
БЕРЕЗЕНЬ, 2024
Здобувачі ОНП «Освітні, педагогічні науки» беруть активну участь як у програмах неперервного розвитку, так і долучаються до участі у професійних спільнотах. Зокрема, здобувач першого року навчання Юрій Риндін восени пройшов курс мовної підготовки у Болгарії та отримав сертифікат про удосконалення іншомовної компетентності з англійської мови. У березні він став членом ГО «Університет лідерства та інновацій», що відповідає тематиці його наукового дослідження. Діяльність у цій громадській організації дозволить Юрію Ігоровичу впровадити результати свого дослідження в практику і удосконалити фахові і загальні компетентності.
Участь здобувачів освіти у V Міжнародній науково-практичній конференції "Освіта для ХХІ століття: викл ики, проблеми, перспективи"
ГРУДЕНЬ, 2023
У грудні здобувачі другого (магістерського) і третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти кафедри освітології та інноваційної педагогіки доєдналися до участі в V Міжнародній науково-практичній конференції "ОСВІТА ДЛЯ ХХІ СТОЛІТТЯ: ВИКЛИКИ, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ", організованого Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка. Аспіранти виступили з доповідями на секційних засіданнях, презентували результати своїх наукових досліджень, взяли участь у науковій дискусії.
Наукові здобутки навчального семестру!
ЖОВТЕНЬ-ГРУДЕНЬ, 2023
Насичений і проду ктивний навчальний семестр у наших здобувачів освіти!
Пишаємося активною науковою та громадською позицією/діяльністю наших здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.
Участь здобувачів освіти у науково-практичній конференції "Європейський вектор розвитку вищої освіти України"
ЛИСТОПАД, 2023
Листопад відзначився активною участю аспірантів і магістрантів кафедри освітології та інноваційної педагогіки у науково-практичні конференції "ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР РОЗВИТКУ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКР АЇНИ" на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Здобувачі доєдналися до пленарного засідання та до участі у роботі секцій. За результатами конференції було опубліковано тези доповідей.
Наукові здобутки нового навчального року!
ВЕРЕСЕНЬ-ЖОВТЕНЬ, 2023
Цікавий початок нового навчального року!
Пишаємося активною науковою та громадською позицією/діяльністю наших здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.
Вітаємо наших здобувачів з отриманими відзнаками!
ЖОВТЕНЬ, 2023
Вітаємо наших здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, які отримали грамоти від Ради молодих вчених при Харківській обласній військовій адміністрації за значний внесок у розвиток науки Харківщини та з нагоди відзначення 300-річчя від дня народження Г.С. Сковороди.
Пишаємося вами і бажаємо подальших наукових здобутків!
Науковий травень наших здобувачів освіти
ТРАВЕНЬ, 2023
Пишаємося активною науковою позицією/діяльністю наших здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.
Наукова активність здобувачів на початку 2023 року
СІЧЕНЬ-КВІТЕНЬ, 2023
Пишаємося активною науковою позицією/діяльністю наших здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.
Початок другого навчального семестру виявився плідним на підвищення кваліфікації, стажування і нові наукові розвідки та участі в різних конференціях.
Наукова активність здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти
ВЕРЕСЕНЬ-ГРУДЕНЬ, 2022
Пишаємося активною науковою позицією/діяльністю наших здобувачів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.
Перший семестр виявився плідним на підвищення кваліфікації, стажування і нові наукові розвідки та участі в різних конференціях .
Бажаємо нашим молодим науковцям натхнення і сил на подальші наукові звитяги у другому навчальному семестрі!
#КафедраОсвітології #ІнноваційнаПедагогіка
#ХНПУ #НауковаДіяльність #Харків
Міжрегіональний онлайн MeetUP для здобувачів всіх рівнів вищої освіти спеціальності 011 Освітні педагогічні науки
ЖОВТЕНЬ 18, 2022
Зимова школа
ЛЮТИЙ 3-4, 2022
3-4 лютого 2022 р. здобувачі третього (овітньо-наукового) рівня вищої освіти кафедри освітології та інноваційної педагогіки (Воронін А.І., Зелений І.І, Крокун-Баранова А.П., Магілін О.В., Овсюк Д.Р.) були учасниками І Міжнародної школи молодих учених сил сектору безпеки та оборони. Під час дводенного навчання здобувачі здобули нові знання щодо методології та наукових військово-педагогічних досліджень, підготовки та подання наукових статей до публікації у фахових виданнях та виданнях, що входять до наукометричних баз, академічної доброчесності у наукових дослідженнях, гендерного підходу у наукових дослідженнях сектору безпеки та оборони.
Науковий листопад
ЛИСТОПАД 16-17, 2021
16-17 листопада 2021р відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Трансформації вищої педагогічної освіти: світовий і український контекст». Пишаємося нашими здобувачами третього освітньо-наукового рівня вищої освіти (А.Воронін, А.Крокун-Баранова, О.Гончарова, К.Шматько, О.Магілін). Дякуємо за цікаві і ґрунтовні доповіді! Так тримати!
ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Духовно-інтелектуальне виховання та навчання у ХХІ столітті" і наукові пошуки наших здобувачів і досвідчених науковців
ЖОВТЕНЬ 21, 2021
ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Духовно-інтелектуальне виховання та навчання у ХХІ столітті» (21 жовтня 2021).
У роботі конференції взяли участь: 51 доктор наук, 59 кандидатів наук, 70 аспірантів, 11 вчителів та 7 студентів.
Вітаємо наших здобувачів з цікавим науковим досвідом онлайн-конференції, цікавими тезами та отриманням сертифікатів.
Науковий жовтень молодих науковців
ЖОВТЕНЬ, 2021
Цікавий жовтень наших молодих науковців:
Майстрюк Ірина - Стажування в Польщі «Using the opportunities of cloud services for masters and postgraduate students»;
Чухаріна Карина - Курс «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти» (19 жовтня 2021).
Початок нового навчально-наукового року здобувачів третього освітньо-наукового рівня
ВЕРЕСЕНЬ, 2021
Розпочинається новий навчальний рік молодих науковців. Яким був вересень наших здобувачів? Де шукали свої наукові відкриття наші аспіранти?
Майстрюк Ірина стала учасницею ІІІ Осінньої школи Сковородинівської академії молодих учених, Власенко Ярослав прослухав онлайн-курс «Академічна доброчесність», Зарудна Ірина успішна закінчила курс «Аналітичний центр при університеті: інструкція з експлуатації».
Пишаємося вашими науковими вподобаннями, наші молоді науковці!
Наукове літо здобувачів
СЕРПЕНЬ, 2021
Пишаємося активною науковою позицією/діяльністю здобувачки Ірини Зарудної. Літо не тільки для відпочинку, а ще для підвищення кваліфікації, стажування і нових наукових розвідок. Так тримати!
Вітаємо молодого науковця і бажаємо натхнення і сил на подальші наукові звитяги!!!
В літо з наукою!
ТРАВЕНЬ, 2021
Наталія Маркіна отримала сертифікат, що засвідчує про проходження підвищення кваліфікації дистанційно за видом "вебінар" "Музикотерапія для всіх" (2 години/0,06 кредита ECTS) (8 червня 2021 р).
Ван Ціхуей та Ян Ян стали учасниками науково-практичної конференції з міжнародною участю "Традиційна культура в умовах глобалізації : свята і святкування" (25-26 червня 2021р)
Вітаємо молодих науковців і бажаємо всім здобувачам науково-насиченого літа!!! ))))
Науковий травень 2021
ТРАВЕНЬ, 2021
Сертифікат учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю "Розвиток системи управління закладом освіти", а також підвищення кваліфікації обсягом 15 годин (0,5 кредита ECTS): 7 годин - аудиторної роботи, 8 годин самостійної роботи отримали здобувачі освітньо-наукового рівня Вай Ціхуей, Ян Ян. Ними засвоєно такі дисципліни: "Менеджмент освітньої організації", "Стратегія інноваційних змін", "Якість освітньої діяльності" (15 травня 2021 р).
Сертифікат учасника І Міжнарожної науково-практичної онлайн-конференції "Соціальні аспекти військово-професійної діяльності сектора безпеки і оборони: виклики сьогодення" отримав Антон Воронін (20 травня 2021р)
Дорожко Анастасія пройшла дистанційний курс «Академічна доброчесність в університеті», організаторами якого є Сергій Квіт, директор Центру забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Світлана Чуканова, кандидат педагогічних наук, завідувач сектору Наукової бібліотеки, координатор Американської Бібліотеки ім. В. Китастого Національного університету «Києво-Могилянська академія» (08.05.2021р.)
Вітаємо! Бажаємо нових наукових звершень!
Наукові барви квітня 2021
КВІТЕНЬ, 2021
Наталія Маркіна пройшла підвищення кваліфікації дистанційно за видом "вебінар", форма "дистанційно" та отримала практичні і теоретичні навички згідно з темою: "Реалізація музикотерапевтичних технік в закладах дошкільної освіти" (2 год/0,06 кредиту ЄКТС, 22.04.2-21р)
Упродовж 16–17 квітня 2021 року здобувачка третього рівня вищої освіти четвертого року навчання Свистунова Тетяна взяла участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Дистанційне навчання – старт із сьогодення в майбутнє», що проходила на базі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.
Тетяна Свистунова виступила з доповіддю «Досвід організації дистанційного навчання в закладі загальної середньої освіти на платформі Moodle», де поділилась досвідом створення та розвитку дистанційного ліцею «Теорема», актуалізувала питання на перевагах використання системи Moodle в середній освіті та труднощах, що виникають у процесі управління ліцеєм.
15 квітня 2021р ольга Довгаль пройшла курс "Академічна доброчесність в університеті"
Дорожко Анастасія пройшла Міжнародне стажування «Академічна доброчесність» організоване Польсько-українською Фундацією – Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW, Варшава (02.03.2020р.-09.04.2020р.). Метою стажування було ознайомлення з європейськими підходами щодо питання наукового плагіату та популяризації академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян і поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною та Польщею.
Доповідь на спільному засіданні викладачів кафедри педагогіки та здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти на тему: «Досвід боротьби з плагіатом та іншими проявами академічної недоброчесності у закладах вищої світи Польщі» (2 лютого 2021р).
Здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти кафедри педагогіки А.О. Дорожко ознайомила викладачів кафедри й аспірантів із досвідом боротьби закладів вищої освіти республіки Польща з порушеннями академічної доброчесності. Її доповідь грунтувалася на матеріалах власного стажування, яке було організоване Польсько-українською Фундацією – Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці на базі Вищого Семінаріуму Духовного університету UKSW у Варшаві. Особливу увагу А.О. Дорожко звернула на напрацювання польських закладів вищої освіти в аспекті боротьби з плагіатом. Доповідачка розповіла про антиплагіатну програму Strikeplagiarism. соm, електронну систему ASAP.
V Міжнародна науково-практична конференція
"Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика"
БЕРЕЗЕНЬ/КВІТЕНЬ, 2021
V Міжнародна науково-практична конференція "Психолого-педагогічні проблеми вищої і середньої освіти в умовах сучасних викликів: теорія і практика" проходила в онлай-режимі 31 березня – 02 квітня 2021 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Учасниками конференції стали здобувачі кафедри освітології та інноваційної педагогіки: Ван Янься, К. Галушка, А. Дорожко, Д. Желанов, Лей Сяо, Лу Бовень, Лі Янь, О. Усиченко, Ю. Славінська, Хоу Ісюань, Чжан Вей, Чжоу Мінь, Абдулкадір Кабадай, Ляо Цайжи, Щей Мінце, Ло Юаньвень, Го Іцзян, Чжан Ювень, Ван Ціхуей, Май Вень, Ян Ян.
Міжнародне онлайн-стажування (м. Люблін, Польща)
ЛЮТИЙ, 2021
Вебінар «Distance Learning tools On The Examle Of Zoom And Moodle Platforms», який відбувся 15–22 лютого 2021 року, викликав неабиякий інтерес у здобувачів третього рівня вищої освіти. Захід був присвячений розгляду інструментарію дистанційного навчання на прикладі роботи на платформі Moodle і ZOOM. Його відвідали: Анатський Руслан, Чубукіна Олена, Кадашевич Крістіна, Кохан Діана, Матвійчук Юлія, Носова Вікторія, Очар Наталія, Рапава Русіко, Усіченко Олена, Волкова Яна, Єсікова Ірина. Навчання на таких вебінарах дає можливість здобувачам узгоджувати свої знання з вимогами сьогодення, підвищувати цифрову грамотність.
Семінар «Innovative approaches to guilty assurance in education, research and technological process»
ЛЮТИЙ, 2021
Здобувачі третього рівня вищої освіти Шматько Катерина та Сотніков Дмитро взяли участь у серії семінарів, присвячених інноваційному менеджменту в освіті, дослідженнях і технологічних процесах. Ця подія відбулася з 15 по 19 лютого 2021 року у Бердянському державному педагогічному університеті й тривала 45 академічних годин. Здобувачі ознайомилися з основними питаннями сучасного розвитку науки; інструментами і механізмами сучасного інноваційного розвитку; теорією, методикою та практикою інновацій у сучасній освіті та науці; забезпеченням якості інноваційних продуктів та технологій; міждисциплінарними підходами в дослідженнях і освіті.
Діалоги. Гранти. Перспективи.
ЛЮТИЙ, 2021
Після деякого уповільнення в січні, у лютому наукова активність здобувачів освітньо-наукового рівня поступово почала набирати оберти. Вони активно брали участь у семінарах, які проводилися Харківським національним педагогічним університетом імені Г. С. Сковороди спільно з Науково-методичним тренінговим центром соціального та професійного розвитку людини.
Здобувачка третього рівня вищої освіти третього року навчання Штефан Марина відвідала науково-методичний семінар «Діалоги про виховання: Дошкільна освіта», що проходив 04 лютого 2021 року, а здобувачки другого року навчання Овчар Наталія та Анастасія Дорожко 10 лютого 2021 року взяли участь у практичному онлайн-семінарі «Грантові та стипендіальні програми».
Дорожко Анастасія пройшла підвищення кваліфікації на базі Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету за програмою «Методика викладання у вищій школі» обсягом 150 годин/5 кредитів ЄКТС (16 лютого 2021 р. до 12 березня 2021 р.)
Маркіна Наталвя завершила навчально-методичний курс "Веселкова музикотерапія: з дітьми дошкільного віку" (30 годин, 15.01-15.02.2021, м.Переяслав)
Доповідь "Роль інформаційних та комунікаційних педагогічних технологій в системі підвищення кваліфікації" на Міжнародній науково-практичній конференції "Pedagogy and psychology in the modern world: the art of teaching and learning" (26-27.02.2021р, Польща) предсавлено онлайн здобув. Р.Рапава.
Новий науковий семестр розпочато
ЛЮТИЙ, 2021
Здобувач третього рівня освіти четвертого року навчання Сарнавський Микола успішно опанував навчальні модулі «Антистресові технології в педагогічній діяльності», «Розвиток мислення учнів 5-11 класів», «Керування емоціями й поведінкою у професійній діяльності» відповідно до програми підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти в Інституті післядипломної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.
Вітаємо! Бажаємо нових наукових звершень!
Новий науковий семестр розпочато
СІЧЕНЬ, 2021
Здобувачки третього рівня вищої освіти другого року навчання Овчар Наталія та Титарчук Майя отримали сертифікат за участь у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Тенденції та перспективи розвитку науки і освіти в умовах глобалізації» (29 січня 2021 року, м. Переяслав).
Дорожко Анастасія брала участь у VXIII Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», що відбувалася в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (м. Харків, Україна) 27-29 січня 2021 р. Відвідала серію педагогічних майстерень (STEM-лабораторію, майстер-класи, тренінги та ділові ігри), спрямованих на формування, розвиток та вдосконалення особистісних професійних компетентностей, підвищення ефективності професійної діяльності у сфері освіти.
Співпраця з освітньою платформою "На Урок"
та онлайн-курси "Ключові уміння 21-го століття"
ГРУДЕНЬ, 2020
22 грудня 2020 року здобувачка третього рівня вищої освіти Усиченко Олена взяла участь у вебінарі освітнього проекту «На урок» й отримала сертифікат, який засвідчує, що вона створює та використовує у своїй роботі інтерактивні онлайн-тести "На Урок".
Продовжуємо співпрацю з освітніми платформами.
20 грудня 2020 року здобувачка третього рівня вищої освіти першого року навчання Овчар Наталія успішно завершила онлайн-курс «Ключові уміння 21-го століття» тривалістю 5 годин та отримала навички для розвитку в учнів ключових умінь 21-го століття. Вітаємо Наталію з отриманням нових компетентностей та підвищенням кваліфікації. Не зупиняйся на досягнутому!