НОВИНИ

 

Здобувачу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти зі спеціальності "011 Науки про освіту" Чжан Ювень вручено перший в ХНПУ імені Г. С. Сковороди диплом доктора філософії  за результатами захисту в одноразовій спеціалізованій вченій раді

ГРУДЕНЬ 29, 2020

«Сковородинівський Олімп-2020». Вручення ректором ХНПУ імені Г. С. Сковороди Бойчуком Ю. Д. здобувачу третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (2016–2020) Чжан Ювень першого в університеті диплома доктора філософії за результатами захисту в одноразовій спеціалізованій вченій раді. Його отримала науковий керівник здобувача – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки Ткачова Н. О.

Підсумки І півріччя 2020/2021 навчального року

ГРУДЕНЬ 28, 2020

Завершується І півріччя 2020/2021 навчального року. Педагогічний процес у карантинному режимі, змішане навчання, дистанційні обмеження… Але навіть ці ускладнення не стали перешкодою для організації ефективного навчально-виховного процесу всіх рівнів та форм навчання (очної, заочної) здобувачів вищої освіти, для підвищення кваліфікації педагогічного колективу, для збагачення науково-методичної бази кафедри, для підтримки і функціонування науково-дослідницьких ініціатив педагогічного складу кафедри, для зміцнення, розвитку наукових шкіл (захист дисертацій, передзахист наукових досліджень) тощо. 

Дистанційна і змішана педагогічна практика, вебінари, онлайн-конференції, наукові мандрівки, робота науково-дослідницької лабораторії, розробка нових навчальних курсів, науково-просвітницькі заходи (конкурси-презентації, «Ніч науки» та ін.), цифрові освітні технології (синхронного, асинхронного формату), кейс-технології, дослідження вітчизняних і міжнародних практик дозволяють підтримувати ефективність освітнього процесу в університеті. 

Підсумовуючи досягнення, здобутки кафедри педагогіки за перше півріччя навчального року ми вже плануємо нові перспективи на стажування, реформування, удосконалення, адаптацію освітньої політики до вимог сьогодення. Мріємо і діємо!

Усім натхнення, сил для нових випробовувань часу, наукових звершень і зміцнення освітніх реформ!

 

Підведення підсумків вивчення курсу "Педагогіка"

(модулі "Теорія виховання" і  "Дидактика")

на факультеті іноземної філології 

ГРУДЕНЬ 23, 2020

От і відбулися святкові заняття з педагогіки з оголошення підсумкових результатів з модулів «Теорія виховання» та «Дидактика». Так, дистанційно! І тут є позитивні моменти, адже заняття on-line дають гарні можливості для рефлексії, для виокремлення перспектив у роботі як професорсько-викладацького складу кафедри, так і для здобувачів освіти.

Крім того, студенти факультету іноземної філології зі своїм викладачем, професором кафедри педагогіки Ольгою Іванівною Башкір, рефлексуючи, обмінялися новорічними привітаннями з листівками, що створило гарну передноворічну атмосферу в спілкуванні учасників освітнього процесу.

 

Відбувся захист дисертації Чжоу Юнь за темою "Формування професійної компетентності в майбутніх учителів музичного мистецтва у закладах вищої освіти КНР "

ГРУДЕНЬ 10, 2020

10 грудня 2020 р. відбувся захист дисертації громадянки КНР, здобувачки наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки Чжоу Юнь за темою «Формування професійної компетентності в майбутніх учителів музичного мистецтва у закладах вищої освіти КНР». Науковий керівник завідувачка кафедрою англійської мови ХНПУ імені Г.С.Сковороди, д.п.н., доцент Щебликіна Таміла Анатоліївна. Захист відбувся в одноразовій спеціалізованій вченій раді (головуюча, д.п.н.,проф. Ткачова Н.О.), рішенням якої прийнято «рекомендувати здобувачку до присудження наукового ступеня доктора філософії», на основі виконання відповідної освітньо-наукової програми та підготовки дисертації на високому науковому рівні. Вітаємо здобувачку Чжоу Юнь та її керівника Щебликіну Т.А.!

Всесвітній день науки.

«Ніч "молодої" науки в ХНПУ імені Г. С. Сковороди» 

ЛИСТОПАД 10, 2020

У стінах Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди з нагоди Всесвітнього дня науки в імʼя миру та розвитку (World Science Day for Peace and Development) 10 листопада проведено традиційне свято для наукової спільноти закладу освіти – «Ніч "молодої" науки в педагогічному».

За ініціативи в.о. ректора ХНПУ ім. Г. С. Сковороди д.пед.н., проф., член-кор. НАНП України Ю. Д. Бойчука та голови ради молодих учених д.п.н., доц., проф. кафедри педагогіки О. І. Башкір у цей день проведено конкурс відеороликів «SKOVORODA_SCIENCE».

У категорії конкурсу «Я – молодий науковець і цим пишаюся» в онлайн-форматі студенти університету взяли участь у науковому челенджі з метою підвищення рівня інформованості про наукову діяльність студентських наукових товариств факультетів.

Високоповажними членами журі завідувачем кафедри педагогіки, д.пед.н., проф. Золотухіною С.Т. (голова журі), головою ради молодих учених, д.пед.н., доц., проф. каф. пед. Башкір О.І., деканом фізико-математичного фак-ту, д.пед.н., проф. Пономарьовою Н.О., координатором з наукової роботи фак-ту дошкільної освіти, к.пед.н., доц., доц. каф. теорії і технологій дошкільної освіти та мистецьких дисциплін Мкртичян О.А., головою спілки студентів та молоді університету Касалапом Д.А. визначено номінантів і переможців.

Історичний факультет – номінація «Професійне спрямування наукової роботи»!

Природничий факультет – номінація «Гармонія освітньо-наукового середовища»!

Факультет мистецтв – номінація «Візуалізація наукових досягнень»!

Факультет психології і соціології – номінація «Науковий релакс»!

Факультет дошкільної освіти – номінація «Фундаментальність наукової роботи»!

Факультет іноземної філології переміг у номінації «Інтеграція студентської науки в міжнародний освітній простір» та посів ІІІ місце в конкурсі!

Фізико-математичний факультет переміг у номінації «Змістове розкриття тематики конкурсу» та посів ІІ місце в конкурсі!

Український мовно-літературний факультет імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка переміг у номінації «Професійна презентація студентської роботи» та посів І місце в конкурсі!

Факультет початкового навчання переміг у номінації «Сторітейлінг наукової роботи» та отримав Гран-прі конкурсу!

Окремою родзинкою заходу «SKOVORODA_SCIENCE» категорії «Я – молодий науковець і цим пишаюся!» стало визначення номінації «Глядацька симпатія», яку учасники та глядачі визначали в онлайн-форматі. Усього проголосували 1149 осіб. За результатами глядацького голосування найбільше голосів набрали український мовно-літературний факультет імені Г.Ф. Квітки-Основ’яненка та природничий факультет з різницею лише у три голоси, розділивши таким чином навпіл перемогу в номінації.

В ім’я науки, в ім’я миру та розвитку щиро вітаємо переможців, учасників і координаторів з наукової роботи факультетів ХНПУ ім. Г. С. Сковороди!

 5    4    3    2     1

© 2019–2020 Кафедра педагогіки ХНПУ імені Г. С. Сковороди