БАЛАЦИНОВА.jpg

Балацинова Алла Дмитрівна,

кандидат педагогічних наук, доцент, докторант кафедри освітології та інноваційної педагогіки

ОСВІТА ТА НАУКОВА ПІДГОТОВКА

З 1990 р. по 1995 р. навчалася на історичному факультеті Харківського державного університету за спеціальністю «Історія», після закінчення якого отримала диплом спеціаліста з відзнакою та кваліфікацію історика, викладача історії та суспільно-політичних дисциплін.

З 2006 р. по 2007 р. навчалася на енергетичному факультеті Української інженерно-педагогічної академії за спеціальністю «Управління навчальним закладом», після закінчення якого отримала диплом магістра з відзнакою та кваліфікацію професіонала з управління навчальним закладом.

З 2007 р. по 2010 р. навчалася в аспірантурі на кафедрі загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

У 2011 р. захистила дисертацію та отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук зі спеціальності "Загальна педагогіка та історія педагогіки".

Учене звання доцента отримала в 2015 році.

З 2019 р. проходить наукову підготовку в докторантурі.

ПРОФЕСІЙНА КАР'ЄРА

1998–2000 рр. – вчитель історії Харківського обласного вищого гуманітарного училища.

2000–2001 рр. – викладач кафедри громадянської освіти та виховання Харківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та менеджменту.

2001–2004 рр. – методист Центру експертизи та моніторингу Харківського обласного науково-методичного інституту безперервної освіти.

2004–2006 рр. – заступник завідувача Центру експертизи та моніторингу Харківського обласного науково-методичного інституту безперервної освіти

2010–2012 рр. – викладач кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

2012–2019 рр. – доцент кафедри загальної педагогіки і педагогіки вищої школи Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНА РОБОТА

За час роботи в університеті викладала різні навчальні дисципліни, зокрема, "Основи педагогічної майстерності", "Педагогіка", "Теоретичні основи дидактичних досліджень". Була начальником збору-семінару з підготовки студентів 3-х курсів до роботи в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

З 2015 року є членом експертної групи з історії України при Харківському регіональному центрі оцінювання якості освіти.

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Наукові інтереси – педагогічна підтримка обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти; історія освіти і шкільництва на українських землях у складі Російської імперії; ІКТ у підготовці сучасного вчителя.

Має більше 50 наукових та навчально-методичних праць, серед яких навчальні посібники, методичні рекомендації, наукові статті у фахових вітчизняних і закордонних виданнях.

ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

З 2006 р. є членом журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК

2017 р. – сертифіковане стажування в Центрі електронного навчання Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (м. Харків, Україна) за програмою "Дистанційні технології навчання".

2019 р. – сертифіковане стажування в Західно-Фінляндському коледжі  (м. Гуйттінен, Фінляндія) за програмою " Проєктний підхід в організації навчального процесу в закладах освіти Фінляндії".

НАГОРОДИ І ВІДЗНАКИ

2004 р. – Почесна грамота Міністерства освіти і науки України.

2015 р. – подяка ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

2017 р. – подяка Міністерства освіти і науки України.

2018 р. – грамота ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

2019 р. – грамота ХНПУ імені Г. С. Сковороди.

Профіль Балацинової А. Д. у Google Академії

Профіль Балацинової А. Д. у Researchgate

E-mail: alla.balatsynova@hnpu.edu.ua